Tvorba webových stránek Tachov

Chcete mít vlastní billboard na nejlepším místě na internetu? Potřebujete oslovit 6.000.000 vlastníků chytrých telefonů, kteří Vám z webu mohou rovnou zavolat?

Ziskové stránky jsou jako billboard na internetu, který by se měl Vašim potencionálním zákazníkům zobrazit v momentě, kdy hledají Vaše produkty nebo služby ve vyhledávači Google. Oproti běžnému billboardu u silnice Vám přivede na Vaše stránky návštěvníka, který zrovna hledá některý z Vašich produktů. Okamžitě mu zobrazí informaci, kvůli které z vyhledávače přišel a dovede ho k Vašemu cíli.

Samotná tvorba ziskového webu je přímočará. Proto od nás získáte informace takové, jaké ve skutečnosti jsou. Internet je plný nástrah a lákadel, které můžete mít, ale nic jiného mimo nákladů Vám ve skutečnosti nepřinesou. Zaručeně to znáte ze svojí praxe.

Ziskový web žádná lákadla a tajné ingredience nepoužívá. Pevně stojí na tom, co Vy umíte a s tím také pracuje. Je geniálně jednoduchý, rychlý a srozumitelný. Na mobilu, tabletu i počítači. Navíc spolehlivě dovede uživatele k Vašemu cíli. Proto Vám vydělává peníze.

Ziskový web podporuje Váš úspěch

Cílem ziskových stránek je vydělávat peníze. Dlouhodobě. Proto si svoje klienty pečlivě vybíráme na základě doporučení našich lokálních partnerů. Pracujeme výhradně pro firmy s dobrou pověstí a garantujeme jim exkluzivitu v dohodnuté lokalitě i oboru (nepracujeme pro konkurenci).

Přečtěte si, co můžete získat a proč máme skvělé výsledky  

1. Garance výsledků

Pro Vaší pohodu a klid Vám poskytneme garanci výsledků:

  1. na použitelnost webu na všech zařízeních (mobily, tablety, notebooky, počítače)
  2. na srozumitelnost webu pro návštěvníky
  3. na rychlost načítání stránek (Váš web bude patřit mezi 10% nejrychlejších na světě)
  4. na přední umístění stránek při hledání na Google
  5. na včasnou dodávku vytvořeného webu
  6. na cenu, fakturovaná cena nebude navýšena
  7. na provoz webu a jeho správu

2. Váš zákazník je nejdůležitější

Víme, že Vás živí zákazníci. Noví i stávající. Proto web tvoříme výhradně pro ně, aby u Vás mohli svoje peníze utratit.

3. Jednoduchost

V jednoduchosti je krása. Jakmile se něco stane složité, zjednodušíme to. Nejde-li to zjednodušit, zrušíme to. Jednoduchost chce nemilosrdnost. Zvlášť na webu, kde se návštěvník rozhoduje ve zlomcích vteřiny. Důsledným omezením složitosti dosahují ziskové stránky mnohem lepších výsledků. Je to logické, protože se na nich návštěvník okamžitě zorientuje.

4. Srozumitelnost

Návštěvník webu musí co nejrychleji pochopit, jaké výhody mu přinášíte a co má udělat, aby je od Vás mohl získat. Pokud mu to neřeknete přímo a nenavedete ho k provedení akce, odejde a většinou se nevrátí.

5. Rychlost

Umožněte návštěvníkům svého webu zažít ten skvělý pocit, kdy se stránka načte okamžitě. Rychlé stránky mají lidé vždy raději než pomalé. Stejně jako Vy.

6. Přístupnost

Většina lidí si dnes prohlíží webové stánky na různých velikostech displeje. Ráno na mobilním telefonu, v práci na počítači, večer potom na notebooku nebo tabletu. Spolehněte se, že Vaše stránky budou vypadat úžasně na všech moderních zařízeních od mobilních telefonů, tabletů, notebooků, počítačů až po chytré televize.

7. Obsah je král

Lidé dnes nehledají firmy, ale konkrétní zboží nebo služby v konkrétní lokalitě. Obsah přivádí na Vaše stránky návštěvníky z vyhledávačů Google i Seznam, kteří zrovna hledají to, co Vy umíte. Čím více stránek se smysluplným obsahem Váš web bude mít, tím větší a cílenější návštěvnost z vyhledáváčů můžete získat.

8. Efektivní, nikoli efektní design

Účelem designu je ukázat to, co umíte Vy. Nesmí rozptylovat návštěvníka od proměny ve Vašeho zákazníka. Nejlepší design je prázdná bílá stránka. Na ní musíte srozumitelně napsat, jak svému klientovi usnadníte život. Pokud si vyberete dobře čitelný typ písma a máte vlastní fotografie nebo videa, skvělé.


L7 computers

Najdete nás v obchodním centru Kaskády (Albert), otevřeno máme ve všední dny od 9 do 17 hodin.